Santander Bank i Lokata Direct+ Internet

Bardzo wiele banków ma stosunkowo atrakcyjne oferty przeróżnych lokat bankowych. Niestety nie tylko oprocentowanie się liczy, ale także to, jaką kwotę możemy umieścić na lokacie bankowej. Jeśli jest to niewielka kwota to lokata nie ma zbyt dużego sensu. Niestety zazwyczaj są to kwoty w przedziale 1000 – 10 000 złotych. lokata bankowa(250x250)

Z takich sum pieniędzy, zbyt dużego zysku nie będzie, niestety. Na szczęście oferta Santander Bank jest dla tych, którzy mają znacznie większe sumy pieniędzy i chcą je zainwestować na lokacie. Oczywiście ci z mniejszą kwotą mogą także skorzystać z tej oferty, ale prawda jest taka, że tylko majętni ludzie odczują realne zyski. Trzeba także pamiętać, że ci z mniejszą sumą pieniędzy, to osoby, które chcą ulokować minimum 5000 złotych.

Charakterystyka oferty Direct+ Internet

Przede wszystkim możemy tę lokatę założyć całkowicie przez Internet. Nie musimy więc udawać się do placówki bankowej. Wszystko trwa dosłownie kilka chwil i już możemy cieszyć się z przyszłych zysków.

Oprocentowanie maksymalne, na jakie możemy liczyć to 2, 6% w skali roku. Niezależnie od tego, jaką sumę umieścimy w tym depozycie bankowym. Ważne jest jednak, aby było to lokowanie długoterminowe, czyli na aż 36 miesięcy. Możemy jednak założyć lokatę na okres nawet tylko jednego miesiąca. W tym przypadku depozyt jednak nie może być niższy niż 20 000 złotych. Możemy wtedy liczyć na oprocentowanie w wysokości 0, 35% w skali roku. Jeśli jednak nasz depozyt będzie kwotą minimum 60 000 złotych, to zyskamy nawet na oprocentowaniu dodatkowe 0, 10%. Będziemy więc mieli oprocentowanie w wysokości 0, 45% w skali roku. Może to niewiele, ale przy takiej sumie nie jest to wcale tak mało, patrząc na to, że to tylko miesięczny okres.

Warto korzystać z usług Santander Bank?

Jeśli szukacie lokaty dla dosyć sporej kwoty pieniędzy, to rzeczywiście warto zainteresować się ofertą Santander Bank, ponieważ żaden inny bank nie jest w stanie wam tak wiele zaoferować. Mało, który bank jest zainteresowany tak dużymi lokatami. W większości przypadków wolą one pojedynczych klientów z mniejszą gotówką. Nie wiemy, czemu tak jest, ale niestety takie jest właśnie dziś podejście do ludzi zamożnych w większości banków w naszym kraju.

Sprawdź najnowszy ranking lokat kwiecień 2016.