Ranking najlepszych lokat średnioterminowych na październik

Szukasz dobrego oprocentowania na lokacie trwającej od pół roku do 11 miesięcy? W naszym artykule zaprezentujemy Ci porównanie lokat obowiązujących w październiku. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem.porównanie lokat bankowych

Lokata Słoneczna III w Noble Banku

Noble Bank proponuje nam największe możliwe oprocentowanie dostępne w tym momencie na rynku – 2,9%. Możemy ją założyć na okres 6 miesięcy, dysponując kwotą już od 500 złotych. Na lokatę wpłacamy tylko nowe środki, jakie stanowią nadwyżkę nad saldem Twojego depozytu. Do jej otworzenia wystarczy tylko wypełnić wniosek na stronie tego banku.

Lokata Powitalna 2,8% w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje lokatę z oprocentowaniem niewiele niższym od opisanej wyżej. Otwierana jest ona na okres 9 miesięcy, przy czym klient musi posiadać od tysiąca do 50 tysięcy złotych, aby móc skorzystać z tej oferty. Lokata dostępna jest tylko dla nowych klientów banku i można z niej skorzystać w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta osobistego. Odpowiedni wniosek wypełnia się w oddziale banku. Każdy klient ma prawo do założenia tylko jednej takiej lokaty.

Lokata Power w Idea Banku

Idea Bank z kolei oferuje nam lokatę, dzięki której uzyskamy 2,75% w skali roku. Możemy ją założyć na 6 lub 9 miesięcy w zależności od naszego upodobania, a jej oprocentowanie wyniesie tyle samo. Aby ją otworzyć, musimy dysponować kwotą od tysiąca do miliona złotych. Na lokacie możemy ulokować tylko te środki, które stanowią nadwyżkę nad saldem lokat w Idea Banku oraz Lion’s Banku. Przy niespełnieniu tych warunków oprocentowanie nowych środków wyniesie tylko 1,5%.

Lokata Desire w Lion’s Banku

Również Lion’s Bank oferuje nam oprocentowanie 2,75% w skali roku. Podobnie jak w przypadku poprzedniej, możemy ją założyć na 6 lub 9 miesięcy. Warunki są identycznie do propozycji lokaty w Idea Banku.

Lokata Cloud w Idea Banku

To kolejna ciekawa propozycja tego banku. Gwarantuje nam oprocentowanie 2,73% w skali roku, choć oprocentowanie nominalne wynosi aż 3%. Możemy ją założyć na okres 6 miesięcy, dysponując kwotą od tysiąca do miliona złotych. Jest ona skierowana do posiadaczy innego produktu tego banku w postaci Konta Idealnego. Założyć możemy ją, wypełniając odpowiedni wniosek znajdujący się na stronie banku.

Pełny ranking znajdziesz na oszczednoscionline.pl/ranking-lokat-pazdziernik-2015